Domovská stránka » Jak to funguje

Jak to funguje

– Vyplníte objednávkový formulář (nezávaznou objednávku)

– Přes email Vám doručíme cenovou nabídku.
– Pokud budete souhlasit, začneme se zpracováním objednávky.
– Během zpracování jste v přímém kontaktu se zpracovatelem, prostřednictvím vnitřního komunikačního systému.
– Ukázky i platby Vám rozdělíme na více částí podle Vašeho přání.
– Poskytujeme možnost splátkového kalendáře.
– V případě, že Vám něco není jasné, zavolejte nám non stop: 608 528 085

 

Může Vás také zajímat:

1. Jak je zajištěna ochrana osobních údajů?

Ochrana osobních údajů je zajištěna registrací na úřadě pro ochranu osobních údajů a také sankcemi dohodnutými v obchodních podmínkách. Osobní údaje nebudou nikdy poskytnuty třetím osobám.

 

2. Jsou vypracovány odborné podklady odborníky?

Odborné podklady jsou vypracovávány v zásadě vysokoškolskými odborníky, které důkladně prověřujeme a volíme vždy zásadně podle potřebné odbornosti. V databázi máme velké množství zpracovatelů (zkušených vysokoškolsky vzdělaných odborníků z každého odvětví).

 

3. Jak můžete komunikovat se zpracovatelem?

K dispozici máte vnitřní komunikační systém, kde jste v přímém kontaktu se zpracovatelem Vaší objednávky. Případně můžete kdykoliv kontaktovat klientské centrum, mobil: 608 528 085 a Váš dotaz Vám bude zodpovězen. Zaručujeme tak kontrolu během celého zpracování Vaší objednávky.

 

4. Nejedná se o plagiát?

Odborné podklady jsou zpracovávány „na míru“ dle Vámi zadané specifikace. Zpracovatelé jsou vázáni smluvně a vědí, že plagiátorství je přísně sankcionováno. Navíc Vám poskytneme Autorizovaný protokol od antiplagiátorské kontroly Odevzdej.cz ke každé objednávce.

5. Jak rychle je možné zpracovat podklady a odborné výukové materiály?

Celý proces záleží na složitosti práce a Vašich požadavcích. Vždy hledáme zpracovatele, který se dokáže přizpůsobit Vašim potřebám a uděláme vše proto, abychom Vám vyhověli.

 

Orientační časy zpracování:

• Odborný podklad v rozsahu do 10 stran (3-10 dní)

• Odborný podklad v rozsahu do 20 stran (3-20 dní)

• Odborný podklad v rozsahu do 30 stran (20-30 dní)

• Odborný podklad v rozsahu do 40 stran (20-50 dní)

• Odborný podklad v rozsahu více jak 40 stran dohodou.

 

6. Jak se platí za odborné podklady?

Náš vnitřní systém Vám vytvoří prostředí, kde budete mít uloženy všechny potřebné informace, případně Vám rozdělí objednávky na více částí. Je možné platit on – line, případně převodem na účet provozovatele webu www.profipodklady.cz.

 

7. Jak doručíme hotovou objednávku?

Po přihlášení do Vašeho osobního profilu si dohodnutou část případně celou zpracovanou objednávku stáhnete jediným kliknutím. O všem Vás během spolupráce budeme informovat.

 

8. Máte nárok na reklamaci?

Vzhledem k povaze nabízené služby je možné dílo reklamovat v případě, že nevyhovuje požadavku zadané ve specifikaci. Reklamaci je nutné oznámit neprodleně na adresu info@profipodklady.cz. Vždy se snažíme o to, aby klient byl maximálně spokojen a dílo propracujeme v dohodnuté době, případně Vám vrátíme peníze.

 

9. Jak zjistíte stav objednávky?

Po přihlášení do Vašeho „klientského menu“ vidíte stav objednávky, případně nás můžete kdykoliv kontaktovat na adrese info@profipodklady.cz nebo na mobilní číslo: 608 528 085.