Slohové práce

Co je to slohová práce a jaké jsou nároky na její zpracování?

Slohové práce píší žáci základních a studenti středních škol. Pro druhé jmenované je slohová práce také součást maturitní zkoušky.

 

Smyslem slohové práce je naučit se psát souvislé, strukturované texty tak, aby odpovídaly daným funkčním stylům, slohovým postupům, útvarům a žánrům. Oceňuje se originalita a nápaditost, s níž autor zadané téma uchopí, a „trestají“ se naopak nerespektování požadavků slohového útvaru (vyprávění, reportáž, líčení, úvaha atd.), nedodržení stanoveného rozsahu, rozmělněná struktura a další formální a obsahové prohřešky.

Pomůžeme Vám se zpracováním slohové práce

Nesedlo Vám zadání slohové práce nebo jednoduše nestíháte? Stačí nám poslat téma, rozsah a další informace a my už si se zpracováním Vaší slohové práce určitě poradíme. Na požádání vypracujeme též osnovy a kompletní podklady, které Vám pomohou při psaní maturitních slohových prací.

Je tahle služba v souladu sa zákony České Republiky? Samozřejme! Náš portál nabízí pouze a výhradně zpracování podkladů, studijních materiálů podle požadavků klienta a ne kompletní školní práce. Tahle služba je povozována v souladu s etickým kodexem.

 

Nejčastěji zpracováváme podklady pro

 

seminární práce bakalářské práce diplomové práce eseje referáty

úvahy rigorózní práce disertační práce MBA práce ročníkové práce

semestrální práce zápočtové práce slohové práce

čtenářské deníky