Domovská stránka » Slohové práce

Slohové práce

Co je to slohová práce a jaké jsou nároky na její zpracování?

Slohové práce píší žáci základních a studenti středních škol. Pro druhé jmenované je slohová práce také součást maturitní zkoušky.

Smyslem práce je naučit se psát souvislé, strukturované texty tak, aby odpovídaly daným funkčním stylům, slohovým postupům, útvarům a žánrům. Oceňuje se originalita a nápaditost, s níž autor zadané téma uchopí, a „trestají“ se naopak nerespektování požadavků slohového útvaru (vyprávění, reportáž, líčení, úvaha atd.), nedodržení stanoveného rozsahu, rozmělněná struktura a další formální a obsahové prohřešky.

Pomůžeme Vám se zpracováním slohové práce

Nesedlo Vám zadání slohové práce nebo jednoduše nestíháte? Stačí nám poslat téma, rozsah a další informace a my už si se zpracováním Vaší práce určitě poradíme. Na požádání vypracujeme též osnovy a kompletní podklady, které Vám pomohou při psaní maturitních slohových prací.

Je tahle služba v souladu sa zákony České Republiky? Samozřejme! Náš portál nabízí pouze a výhradně zpracování podkladů, studijních materiálů podle požadavků klienta a ne kompletní školní práce. Tahle služba je povozována v souladu s etickým kodexem.