Domovská stránka » MBA práce

MBA práce

Co je to MBA práce a jaké jsou nároky na její zpracování?

MBA práci píší studenti mezinárodního vysokoškolského programu Master of Business Administration, zkráceně MBA. Ačkoli program nepatří do systému vysokoškolského studia České republiky, jde o natolik prestižní a světově uznávaný titul, že jeho nositelé patří k nejžádanějším odborníkům v oblasti řízení podniku.

MBA práci lze rozsahem, strukturou i nároky přirovnat k diplomové práci. Liší se, jako studijní program samotný, hlavně důrazem na praktické uplatnění výsledků. I proto mívá tahle práce podobu případové studie, která se zabývá problémy konkrétní firmy či organizace.

Vzhledem k anglosaskému původu je práce psána v angličtině, méně často česky.

Pomůžeme Vám se zpracováním podkladů pro MBA práce

Studium MBA stojí nejen spoustu času, ale také peněz a nervů. Pro vytížené manažery – typické zástupce studentů  MBA – bývá kombinace zaměstnání, studia a psaní závěrečné práce často přespříliš velkým nákladem.

Zajistíme Vám kompletní podklady pro vypracování MBA práce v angličtině, připravíme rešerši literatury, vyhledáme zdroje a pomůžeme Vám s finálním zhotovením textu, včetně jazykové korektury. Vašemu textu se bude věnovat odborník, který má se studiem MBA i psaním práce již zkušenosti.

Je tahle služba v souladu sa zákony České Republiky? Samozřejme! Náš portál nabízí pouze a výhradně zpracování podkladů, studijních materiálů podle požadavků klienta a ne kompletní školní práce. Tahle služba je povozována v souladu s etickým kodexem.