ProfiPodklady.cz - Profesionální zpracování odborných studijních textů, se zárukou, spolehlivě a originálně
Máte dotaz? Volejte nonstop
Přihlášení


Výzkum u bakalářské práce

bakalářské práci ukazuje student svou schopnost. Absolvent v této práci obvykle řeší vědecké či jiné problémy. Zjišťuje vhodné metody pro řešení, dává dohromady postup, jak bude celá práce koncipována a celý problém postupně řešen. Stanovuje teoretická východiska pro následný výzkum. Nedílnou součástí celé práce je cíl práce, ke kterému se dojde nějakým výzkumem dle teorie.

 

Výzkum by měl sloužit jako inspirace pro další. Výzkum je prováděn prostřednictvím dotazníků, tedy dotazníkového šetření či hloubkovým rozhovorem. Hlavní dělení výzkumů je ale hlavně na kvalitativní a kvantitativní.

 

Kvantitativní výzkum slouží k potvrzení či vyvrácení stanovených hypotéz. Výzkum probíhá prostřednictvím sběru dat, které jsou poté analyzovány. Nejvíce dochází ke sběru malého množství informací od velkého počtu respondentů.

 

Naopak u kvalitativního výzkumu dochází k vytváření nových hypotéz a teorie. Tato forma výzkumu se používá, když je o daném tématu málo dostupných informací.

 

Nemáte čas na výzkum a zpracování podkladů pro Vaši bakalářskou práci? Nevadí, kontaktujte ProfiPodklady.cz a my se o vše postaráme.

Spokojení klienti
Komunikace probíhala skvěle, práci jsem včas odevzdal a úspěšně obhájil, doporučuji!!!
Tom
Touto cestou bych chtě poděkovat realizačnímu týmu Profi Podklady. cz za přístup a profesionální vypracování práce v MBA programu.
Jaroslav

Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby Možnosti platby
V pořádku

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. V případě dalšího využívání webu vyjádříte souhlas s pravidly a zásady používání cookies.